KOLORYZACJA

Kolor zbliżony do naturalnego czy zmiana o 180°? Chcesz podkreślić swoją urodę czy zmienić swój styl? A może sama nie możesz się zdecydować? Pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Z wielką przyjemnością doradzimy i pomożemy wybrać Ci opcję najkorzystniejszą dla Ciebie.

Przy doborze koloryzacji idealnej dla Ciebie sugerujemy się kolorem Twoich oczu, brwi, karnacją, a także Twoim stylem. Tylko w ten sposób wydobędziemy z Ciebie drzemiące piękno, a używając produktów z naturalnych składników zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Farbowanie włosów ma charakter wielowymiarowy, a mnogość technik sprawia, że zabieg ten można nazwać prawdziwą sztuka.

Ombre, to metoda stopniowego rozjaśnienia włosów od ciemniejszych u nasady po jaśniejsze na końcach, w tonach dobranych odpowiednio do typu urody. Najlepiej sprawdzi się u brunetek, ponieważ ich naturalny kolor stworzy większy kontrast z kolorem naniesionym przez stylistę. Idealne również do gęstych, grubych włosów.

Sombre, czyli delikatniejsza wersja ombre, polegająca na pozostawieniu nasady w naturalnym kolorze i rozjaśnieniu końców o jeden, dwa tony. Refleksy sprawią, iż włosy wyglądają „trójwymiarowo”. Jest to z kolei świetna propozycja dla cienkich włosów, gdyż dodadzą im objętości i lekkości. Polecane w szczególności blondynkom, sprawi że włosy wyglądają niczym „muśnięte słońcem”.

Balayage to rodzaj koloryzacji, polegającej na rozświetleniu wybranych partii włosów poprzez wykonanie cienkich delikatnych pasemek w odcieniach zbliżonych do Twojego naturalnego koloru. To dość delikatna technika stosowana najczęściej na jasnych włosach.

Sunlight to technika koloryzacji polegająca na subtelnym pojaśnieniu naturalnie ciemnych włosów. Najlepszy efekt uzyskujemy dzięki rozjaśnieniu o jeden lub dwa tony, jedynie wybranych pasemek na brzegach i końcówkach włosów.

Air touch to innowacyjna technika rozjaśniania i koloryzacji włosów. Stosuje się ją w przypadku włosów naturalnych oraz do usuwania odrośniętych ombre na długich włosach. W efekcie przejścia pomiędzy naturalnym odrostem a pojaśnieniami są bardzo łagodne i zupełnie naturalne. Włosy zyskują piękny, jasny odcień blondu bez ich uszkodzenia.

Koloryzacja męska

Mężczyźni coraz chętniej dbają o swój wizerunek. Z farbowaniem kojarzone są głównie kobiety, jednak moda na ufarbowane włosy wśród Panów jest coraz popularniejsza.

Kiedy korzystają z takich zabiegów?

Gdy zmniejsza się ich naturalna produkcja pigmentu i pojawiają się pierwsze, niechętnie widziane siwe włosy. Delikatne pojaśnienia sprawdzą się też, aby zamaskować początkowe problemy z utratą włosów.

O ile dla kobiet koloryzacja włosów nie jest żadną nowością i z powodzeniem wykonują ja w domowym zaciszu o tyle mężczyźni mogą mieć w tej kwestii spory problem. Jak temu zaradzić? Zapraszamy do salonu Aspect!

 

Studio Fryzjerskie ASPECT
ul. Węgierska 106
33-300 Nowy Sącz

tel. 500 055 441
e-mail: kontakt@aspect.net.pl