Już w Polsce przyzwyczailiśmy się do obcych nazw, które są obecne na rynku fryzjerskim. Lubimy nowości, które nas – kobiety – upiększają. Strandlights to najnowsza technika koloryzacji włosów. Ten nowy sposób stylizacji fryzur przypomina ombre i sombre, ale nimi nie jest. Przekonuje o tym amerykańska fryzjerka i stylistka Liz Haven, ponieważ to ona w swojej pracy kładzie nacisk na naturalność. Warto podkreślić, że metoda strandlights to odpowiednia koloryzacja włosów, która podkreśla naturalny wygląd kobiet.

Ponadto jedno jest pewne, że kobiety lubią zmieniać swój wizerunek. Ta metoda koloryzacji została stworzona właśnie dla nich, aby mogły ciągle eksperymentować, dobierając zarazem odpowiedni dla siebie image.

Metoda Strandlights – na czym ona polega?

Strandlights, czyli włosy muśnięte słońcem. Dodają blasku każdej kobiecie niezależnie od wieku oraz koloru i długości włosów.

Metoda strandlights polega na nakładaniu farby na cienkie pasma włosów. Dzięki temu uzyskany efekt jest wielowymiarowy. To znaczy, że słoneczne refleksy są widoczne na całej głowie.

Trudno nie wspomnieć o walorach tego typu koloryzacji. Najważniejsze zalety są takie, że włosy wyglądają naturalnie, odrosty nie są widoczne, kolor utrzymuje się na dłużej oraz co najważniejsze, włosy wyglądają „zdrowo”, gdyż nie widać na nich oznak zniszczenia chemicznego, ponieważ są farbowane cienkie pasma, które wymagają krótkiego trzymania preparatu.

Podsumowując, bądź promienna o każdej porze roku i dnia dzięki odpowiedniej koloryzacji włosów. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się, ile może kosztować koloryzacja w stylu strandlight warto zaglądnąć do naszego cennika usług fryzjerskich.